Biuro do wynajęcia Blisko centrum

lokalizacja: Warszawa, Solec

21145.93 PLN

79 PLN / m2

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę powierzchni biurowej w biurowcu na Powiślu. Budynek wyróżnia się charakterystyczną elewacją, doskonałą widocznością oraz licznymi udogodnieniami, takimi jak całodobowa recepcja, ochrona, i podziemny parking.

Powierzchnia biurowa o powierzchni 267,67 m² znajduje się na pierwszym piętrze i została starannie wyposażona. Budynek jest klimatyzowany, a powierzchnia wyposażona w nowoczesny system wentylacji, czujniki dymu, kontrolę dostępu, monitoring, oraz recepcję. Dodatkowo, biuro posiada sale konferencyjną, aneks kuchenny w pełni wyposażony, serwerownię, oraz dwie toalety.

Informacje o lokalu:
Cena wynajmu: 65 zł/zł/m² - (prąd nie jest wliczony).
Koszty eksploatacyjne: 14 zł/m²,
Miejsce parkingowe płatne dodatkowo 450 zł ,
Dostępne od zaraz.
Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości. Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania.Podane stawki w ogłoszeniu zostały wyrażone w kwotach netto do których należy doliczyć podatek VAT.Jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie za wykonaną pracę.

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego, lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 KC.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Nikda Sp. z O.O.

Radosław Luszczyk
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.