Warszawa, Górczewska

lokalizacja: Warszawa, Górczewska

17 160 PLN

55 PLN / m2

Opis nieruchomości

Prezentujemy atrakcyjną ofertę wynajmu hali magazynowo-biurowo-produkcyjnej o powierzchni brutto 311 m², zlokalizowanej w dzielnicy Wola w Warszawie. Budynek usytuowany jest w pobliżu Bazaru Olimpia, co stanowi dogodną lokalizację. Oferowana powierzchnia doskonale nadaje się do różnorodnych zastosowań.
Brak pobliskich budynków mieszkalnych sprawia, że miejsce to jest idealne m.in. dla szkół tańca, sal konferencyjnych, teatrów, sekcji sportowych, studiów fotograficznych czy centrów kreatywnych. Okolica wyróżnia się obecnością dużej ilości zieleni, a jednocześnie zapewnia łatwe parkowanie samochodów.

Cena wynajmu to 55 zł/m² + woda, prąd według liczników. Ta unikalna nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni o dużym potencjale i elastycznych możliwościach wykorzystania. Dostępne od zaraz.
Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości. Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania.
Podane stawki w ogłoszeniu zostały wyrażone w kwotach netto do których należy doliczyć podatek VAT.

Jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie za wykonaną pracę.

Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego, lecz stanowi zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 KC.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Nikda Sp. z O.O.

Kateryna Hniezdilova
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.