CYPR

Cypr jest wyjątkowym miejscem, które łączy piękno natury, historię i kulturę. Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany relaksem na plaży, odkrywaniem zabytków czy eksploracją przyrody, Cypr oferuje wiele atrakcji i możliwości, a sprzyja temu śródziemnomorski klimat z gorącymi, suchymi latami i łagodnymi, wilgotnymi zimami. To sprawia, że jest to popularne miejsce dla osób poszukujących słonecznej pogody przez większość roku. Cypr jest popularnym celem turystycznym ze względu na swoje piękne plaże, malownicze góry i liczne zabytki. Miasta takie jak Nikozja (stolica), Limassol i Pafos oferują wiele atrakcji dla turystów, w tym starożytne ruiny, muzea, kościoły i tawerny.
Rynek nieruchomości na Cyprze oferuje różnorodne opcje, zarówno pod względem cen, jak i lokalizacji. Zakup nieruchomości może być atrakcyjną inwestycją, zarówno na cele mieszkalne, jak i komercyjne, ponieważ jest to wyspa świetnie skomunikowana z większością Europy, dzięki międzynarodowym lotniskom w Pafos czy Larnace. Korzyścią jaką daje zakup nieruchomości w tym miejscu, są także programy inwestycyjne gwarantowane przez Cypryjskie prawo, takie jak program obywatelstwa i programy rezydencyjne, które oferują wiele benefitów dla osób inwestujących w nieruchomości na wyspie.
Poznaj naszą ofertę nieruchomości z Cypru i daj się oczarować temu miejscu.

Hiszpania

Hiszpania to najpopularniejszy w Europie kierunek ekspansji międzynarodowej. Ciepły, śródziemnomorski klimat, który zapewnia długie, ciepłe lata i łagodne zimy, długie wybrzeże, usiane pięknymi plażami, raj dla miłośników słońca i morza, a także dla osób uprawiających sporty wodne, takie jak surfing czy żeglarstwo, to tylko kilka z wielu oczywistych argumentów wyboru tego pięknego miejsca.Niskobudżetowe loty z Polski do Hiszpanii są dostępne przez cały rok. Doskonale rozwinięta infrastruktura lotnicza i drogowa zapewnia wygodne i szybkie połączenia z naszym celem. W Hiszpanii lotniska są rozmieszczone co 300 km, co ułatwia podróżowanie, a szybkie koleje AVE dostarczają komfortowego transportu między miastami.
Hiszpania oferuje różnorodne lokalizacje, od plażowych kurortów na wybrzeżach Costa del Sol i Costa Blanca, przez historyczne miasta jak Barcelona, Madryt, Sewilla czy Walencja, po malownicze regiony wiejskie wśród gór i dolin. Jest więc to idealny kierunek dla osób chcących przenieść się tam na stałe, ale także dla tych, którzy chcą zainwestować swój kapitał i czerpać korzyści z wynajmu długo i krótkoterminowego. Hiszpania od dziesięcioleci utrzymuje swoją pozycję jako idealne miejsce na wakacje w Europie, i nie ma powodu, by przypuszczać, że ta popularność kiedykolwiek zmaleje. Inwestowanie w apartamenty na wynajem w Hiszpanii jest także korzystne ze względu na fakt, że aż 50% ruchu turystycznego stanowią turyści krajowi. Pomimo inflacji i trudności związanych z pandemią, rynek nieruchomości w Hiszpanii rozwija się znacznie szybciej niż w Polsce. Ceny apartamentów w Hiszpanii są porównywalne do cen apartamentów nad polskim morzem, jednak szanse na inwestycje i zyski są znacznie większe. Dodatkowo, ryzyko związane z niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest znacznie niższe niż nad Morzem Bałtyckim.
Znakomity klimat, bogata kultura i bezpieczeństwo inwestycji to nie jedyne zalety, które przyciągają inwestorów do nieruchomości w Hiszpanii. Dla wielu osób inwestycja w hiszpańskie nieruchomości staje się także sposobem na zarabianie w stabilnej walucie, w czasach gdy inflacja w Polsce utrzymuje się na wysokim poziomie, blisko 20%.
Świadomość możliwości emigracji w przypadku zagrożenia i szybkiej adaptacji w bezpiecznym kraju stanowi również istotny czynnik wpływający na decyzję niektórych naszych klientów. Dzięki inwestycji w nieruchomości w Hiszpanii, mamy już tam założone konto, numer NIE (niezbędny do wielu formalności, takich jak otwarcie konta, wynajem mieszkania czy znalezienie pracy), co umożliwia nam niemal natychmiastowe podjęcie pracy lub założenie własnej firmy.
Hiszpania stanowi doskonałe połączenie korzyści z bezpiecznego inwestowania, perspektywy generowania znaczących zysków oraz możliwości dywersyfikacji naszych inwestycji. W obliczu obecnych cen i rosnącej inflacji, nieruchomości stają się coraz bardziej dostępne dla szerokiej grupy inwestorów z Polski.
Zapoznaj się z ofertą naszych nieruchomości z rynku Hiszpanii

CHORWACJA

DUBAJ

CZARNOGÓRA

WŁOCHY

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.